Zaproszenie do udziału w II KONKURSIE FILMOWYM NA FILM/SPOT REKLAMOWY PROMUJĄCY KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z CZYTANIA

• 11-01-2023 12:50

Dyrekcja I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej,

Kino HELIOS w Bielsku-Białej

oraz Bielsko-Bialski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych miasta Bielska-Białej i regionu do udziału w konkursie filmowym, którego celem jest uświadamianie pozytywnej roli czytania w rozwoju osobistym i intelektualnym człowieka, promowanie wartości płynących z czytelnictwa wśród młodzieży, nabywanie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi instrumentami promocji i marketingu oraz wykorzystania narzędzi multimedialnych, a także zachęcenie uczestników do aktywności artystycznej.

Przedmiotem konkursu jest krótki film promocyjny/reklamowy ujęty w formie multimedialnej, trwający maksymalnie 120 sekund, o tematyce związanej z wpływem lektury na życie człowieka.

Zgłoszenia udziału w konkursie (wypełniony formularz zgłoszeniowy) należy przesłać na adres: bibliotekakopernika@gmail.com, do 03 marca 2023 r.

Link do gotowego filmu należy zgłaszać do dnia 20 marca 2023 r. na adres: bibliotekakopernika@gmail.com.

Wyniki konkursu oraz informacja o terminie rozdania nagród zostaną ogłoszone po 27 marca 2023 r. na stronie internetowej I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej.

Szczegółowe informacje zamieszczono w Regulaminie Konkursu dostępnym w bibliotece szkolnej I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej oraz na stronie internetowej szkoły:  https://kopernik.bielsko.pl/wydarzenia

POBIERZ REGULAMIN