Elementy Treningu Umiejętności Społecznych w pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego.

• 11-04-2024 22:04

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego na webinarium nt. „Elementy Treningu Umiejętności Społecznych w pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego”, które odbędzie się 16.04.2024 r. o godz. 17:00 na platformie ZOOM. Spotkanie poprowadzi mgr Ewa Michałowska – konsultant BBODN ds. wychowania przedszkolnego.

Tematyka spotkania:

1. Na czym polega kształtowanie umiejętności?
  2. Dla kogo TUS?
  3. Cztery zasady TUS wg Goldsteina
  4. Przykłady wykorzystania TUS w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Przed szkoleniem zapraszamy nauczycieli języka angielskiego z przedszkoli na krótkie spotkanie z Panią Mają Wrzos dyrektorem ds. metodyki i szkoleń oraz koordynatorami Małgorzatą Wyrębowska i Michałem Cudak. Zostanie zaprezentowany Program Powszechnej Edukacji Dwujęzycznej Bilingual Future,   którego celem jest codzienne, kontekstowe osłuchiwanie dzieci z językiem angielskim w okresie szczególnej wrażliwości językowej (0-6/8) tak, żeby angielski nigdy nie stał się dla nich językiem obcym.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy, który po wypełnieniu należy przesłać jako załącznik na adres: bbodn@cuw.bielsko-biala.pl

Zapraszamy !