Kalkulator naukowy na maturze z fizyki

• 05-12-2022 22:20
Serdecznie zapraszamy nauczycieli fizyki szkół ponadpodstawowych na szkolenie pt. „Kalkulator naukowy na maturze z fizyki”, które odbędzie się w dniu 16.12.2022r. o godz. 16:30 w sali 213 w budynku BCE przy ul. Piastowskiej 21. Spotkanie poprowadzi mgr Andrzej Koźmic nauczyciel fizyki w V Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej.
Zakres tematyczny spotkania:
1. Wymagania egzaminacyjne na maturze z fizyki 2023.
2. Definicja kalkulatora naukowego wg CKE.
3. Prezentacja kalkulatora Casio.
4. Zastosowanie kalkulatora naukowego w rozwiązywaniu zadań maturalnych.
Na spotkaniu zostaną zaprezentowane zadania, w których użycie kalkulatora naukowego jest niezbędne. Omówiony zostanie wpływ w/w narzędzia na tempo rozwiązywania zadań rachunkowych. Na spotkaniu planowane jest również szkolenie z obsługi kalkulatora naukowego.
Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz zamieszczony na stronie naszego Ośrodka: https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy na adres bbodn@cuw.bielsko-biala.pl