Konferencja dla nauczycieli przedszkola na temat rozwijania kompetencji kluczowych

W dniu dzisiejszym w naszym ośrodku odbyła się konferencja dla nauczycieli przedszkola na temat rozwijania kompetencji kluczowych. Spotkanie zorganizowały Pani Lucyna Kempys - doradca metodyczny dla nauczycieli przedszkola oraz Jolanta Klajmon - doradca metodyczny dla nauczycieli klas I-III, przy współpracy z wydawnictwem Nowa Era. Wykład pt. „Jak rozwijać kompetencje kluczowe w przedszkolu. Od planu pracy i scenariuszy zajęć do zabawy i zajęć rozwijających dziecko” poprowadziła Pani Karina Mucha. Było merytorycznie i inspirująco! Dziękujemy!!