Rozwój aktywności fizycznej dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z elementami jogi i systemu Carla Orffa.

• 04-03-2024 22:52

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej na spotkanie stacjonarne pt.  „Rozwój aktywności fizycznej dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z wykorzystaniem elementów jogi i systemu Carla Orffa oraz zabaw muzyczno- ruchowych”, które odbędzie się 11.03.2024 r.   o godzinie 17.00 w siedzibie naszego Ośrodka ( ul. Piastowska 21).  Spotkanie poprowadzą mgr Ewa Michałowska - konsultantka BBODN ds. wychowania przedszkolnego oraz  mgr Joanna Popławska-Owczarz – konsultantka BBODN ds. edukacji wczesnoszkolnej.

Gościem specjalnym będzie Pani Beata Kufel – instruktorka jogi dla dzieci, która nie tylko opowie ale także pokaże jak wykonywać proste ćwiczenia. Zapoznają się więc Państwo z podstawami teoretycznymi ale także będzie możliwość aktywnego i praktycznego  zdobycia podstaw jogi dla dzieci.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszych warsztatach ?

• poznasz atuty wykorzystania elementów jogi i zabaw muzyczno- ruchowych w pracy z dziećmi,
  • zdobędziesz praktyczne umiejętności wspomagające rozwój fizyczny oraz koncentrację u dzieci,
  • zyskasz dodatkowe materiały do wykorzystania dla siebie.

Zapisy za pośrednictwem  formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy,  który po wypełnieniu należy przesłać jako załącznik na adres: bbodn@cuw.bielsko-biala.pl

Zapraszamy!