Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka polskiego jako obcego

• 16-04-2019 11:13

25 kwietnia 2019 r. w godzinach 15:30 – 17:00 zapraszamy do BBODN na pierwsze spotkanie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka polskiego jako obcego.

Celem spotkania będzie przedstawienie metod i form pracy z uczniem obcojęzycznym oraz omówienie trudności, jakie mogą pojawić się w trakcie nauki języka polskiego. Nauczyciele zostaną zapoznani  z dostępnymi na rynku programami nauczania i materiałami dydaktycznymi.

Ustalimy także harmonogram cyklicznych spotkań, które pozwolą udoskonalić i wzbogacić warsztat pracy nauczyciela.

Oprócz spotkań w BBODN planujemy również utworzenie platformy e-learningowej, która będzie miejscem wymiany doświadczeń dla nauczycieli języka polskiego pracujących z uczniem obcojęzycznym.

Zapraszamy do współpracy w ramach sieci

Koordynatorki: Marzena Konik-Sporek, Ewa Babiarz