Rola grywalizacji w doradztwie zawodowym i nauczaniu wybranych przedmiotów zawodowych.

• 07-01-2024 18:56

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli szkół ponadpodstawowych na webinarium nt.: „Rola grywalizacji w doradztwie zawodowym i nauczaniu wybranych przedmiotów zawodowych”, które odbędzie się 16.01.2024 r. o godz.17.00 na platformie MEET. Spotkanie poprowadzą mgr Barbara Ormaniec - konsultant BBODN ds. doradztwa zawodowego oraz mgr Agnieszka Czernek- Krywult- konsultant BBODN ds. kształcenia zawodowego.

Podczas szkolenia zostaną poruszone następujące treści:

- pojęcie gry planszowej i grywalizacji,

- zastosowanie gier planszowych;

• w komunikacji
  • w kształtowaniu umiejętności społecznych
  • w budowaniu relacji społecznych

- zasady i kryteria doboru gier,

- gry planszowe jako narzędzie w kształtowaniu umiejętności szkolnych i społecznych,

- czy gry planszowe mogą konkurować z grami komputerowymi ?

- E-sport,

- praktyczne wskazówki dotyczące finansowania zakupów gier w szkołach.

Gościem specjalnym będzie pani  Anna Rduch, autorka gry „Aktywuj sukces”.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz:

Istnieje również możliwość zapisów za pośrednictwem ogólnego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://bbodn.edu.pl/formularz-zgloszeniowy

który po wypełnieniu należy przesłać jako załącznik na adres: bbodn@cuw.bielsko-biala.pl

Zapraszamy!